Yeşilce Gecesi’ne Sabahat AKKİRAZ Damgası

27 Şubat akşamı Halay Salonları’nda gerçekleştirilen Yeşilceliler Gecesine yoğun katılım gösteren Yeşilceliler, Sanatçılar Hürdağ AYDIN, Fatih YAMAN ile çoşarken Sabahat AKKİRAZ’ın sesiyle adeta büyülendiler. Geceye Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü GENÇ ve Hürriyet Gazetesi Baş Yazarı Oktay EKŞİ’de katılım gösterdi.

Geceye saat 19:00 itibari ile gelen konuklar salonun tamamını doldurarak birlik ve beraberlik içinde olduklarını gösterdiler. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü GENÇ ve Eski Yeşilce Belediye Başkanı Yekta AYDIN’nın da konuşma yaptığı gecede Yeşilce Belediye Başkanı Feyzi ÜNAL duygu yüklü bir açılış konuşması yaptı. Sık Sık sözleri alkışlarla kesilen ÜNAL Yeşilcelilere teşekkür ederek sözü Hürriyet Gazetesi Baş Yazarı Oktay EKŞİ’ye verdi.

Gecede sanatçıların ardından sahneyi YÖDADER ( Yöre Dansları Gençlik ve Spor Kulübü ) Halk Oyunları ekibi aldı. Muhteşem dans ve halk oyunu gösterisi sırasında konuklar alkış tutarak tempo tuttu. YÖDADER Ekibiyle çıkarken denk gelen Oktay EKŞİ bol bol fotoğraf çektirip başarılar diledi.

Bakmadan Geçme

Karadeniz’in Doğa ve Mimarisini Koruyan Mahalle: Yeşilce

Ordu’nun doğal güzellikleri arasında kırmızı çatıları ve beyaz dış cepheli evleriyle dikkatleri çeken Mesudiye ilçesindeki …